پیام فرستادن
تلفن:
DONGGUAN YUYANG INSTRUMENT CO., LTD
DONGGUAN YUYANG INSTRUMENT CO., LTD

DONGGUAN YUYANG INSTRUMENT CO.,LTD

چین تولید کننده تجهیزات تست با کیفیت خوب

خانه محصولاتتجهیزات تست اشتعال پذیری

کوره تست مقاومت در برابر آتش ISO 834 BS 476 برای مصالح ساختمانی

کوره تست مقاومت در برابر آتش ISO 834 BS 476 برای مصالح ساختمانی

  • کوره تست مقاومت در برابر آتش ISO 834 BS 476 برای مصالح ساختمانی
  • کوره تست مقاومت در برابر آتش ISO 834 BS 476 برای مصالح ساختمانی
  • کوره تست مقاومت در برابر آتش ISO 834 BS 476 برای مصالح ساختمانی
کوره تست مقاومت در برابر آتش ISO 834 BS 476 برای مصالح ساختمانی
جزئیات محصول:
محل منبع: چین
نام تجاری: YUYANG
گواهی: CE
شماره مدل: YYF013
پرداخت:
مقدار حداقل تعداد سفارش: 1 عدد
قیمت: $8000
جزئیات بسته بندی: جعبه چوبی
زمان تحویل: 7-30 روز
شرایط پرداخت: T/T
مخاطب
توضیحات محصول جزئیات
نام محصول: کوره تست مقاومت در برابر آتش افقی در مقیاس بزرگ درجه حرارت: 1200 درجه سانتی گراد
دمای بدنه بیرونی کوره: بالاتر از 75 درجه سانتیگراد نباشد مشعل گاز مایع / گاز طبیعی: 12
اندازه گیری دیوار: 3 M*1.3 M طرفداران دمیدن هوا خواهند بود: 3
برجسته:

کوره تست مقاومت در برابر آتش ISO 834

,

کوره تست مقاومت در برابر آتش BS 476

,

کوره تست مقاومت در برابر آتش مصالح ساختمانی

 

تجهیزات تست اشتعال پذیری مقاومت در برابر آتش عمودی مقیاس بزرگ ASTM E119 ISO 834

 

 

توصیف کلی

 

کوره تست مقاومت در برابر آتش عمودی در مقیاس کامل که برای استفاده از سوخت مایع یا گاز طراحی شده است و قادر به گرم کردن عناصر جداکننده عمودی در یک وجه است.

آسترهای کوره از مواد نسوز با چگالی کمتر از 1000 کیلوگرم بر متر تشکیل شده است.3و اینها بیش از 70 درصد از سطح داخلی کوره را تشکیل می دهند.

این کوره به صورت سفارشی ساخته شده است تا شرایط قرار گرفتن در معرض آتش را با توجه به قرار گرفتن در معرض حرارت و فشار و مطابق با الزامات استانداردهای CEN، ISO و IMO فراهم کند.

 

حداقل ابعاد محفظه داخلی 4000 میلی متر عرض x 3000 میلی متر ارتفاع x 1000 میلی متر عمق است.

این کوره تست مقاومت در برابر آتش در مقیاس کامل در کارخانه در واحدهای مدولار ساخته می شود و در کانتینرهای HC 40 فوتی ارسال می شود.در بدو ورود، واحدهای مدولار بر روی پایه محکمی که توسط مشتری تهیه شده است مونتاژ می شوند.

 

 

بدنه فولادی کوره

 

پوشش کوره از بخش ها و صفحات فولادی سازه ای ساخته شده است که برای استفاده قوی طراحی شده اند.ورق های فولادی با کانال های C، تیرهای I و مقاطع فولادی برای مقابله با اعوجاج ساختاری ناشی از گرما، به ویژه در مناطقی که سوراخ هایی روی بدنه مشعل ها، ترموکوپل ها، پروب های فشار، درگاه های دید وجود دارد، تقویت می شوند.

صفحات چدنی به وجه بیرونی جلویی کوره پیچ می شوند تا سطح محکمی برای نصب قاب مهار نمونه آزمایشی فراهم کنند.

چهار مجموعه گیره غلتکی قفل شونده نصب شده است تا به قاب مهار نمونه آزمایشی اجازه دهد تا به طور ایمن روی جلوی کوره نگه دارد.

 

 

عایق کوره

 

پوشش نسوز کوره از آجرهای نسوز عایق با درجه حرارت 1430 درجه سانتیگراد با چگالی 900 کیلوگرم بر متر تشکیل شده است.3روی صورت داغ و با عایق تخته فیبر روی صورت سرد پشتیبان شده است.در دمای 1200 درجه سانتیگراد، دمای بدنه بیرونی کوره بیش از 75 درجه سانتیگراد نخواهد بود، دو ساعت پس از آزمایش آتش.

بلوک های پیش ساخته با دمای بالا ساخته شده از قابل ریخته گری نسوز تقویت شده با الیاف با درجه حرارت 1600 درجه سانتیگراد در امتداد محیط دهانه کوره نصب می شوند تا سطحی محافظ برای مقاومت در برابر سایش مداوم قاب نمونه آزمایشی نصب شده بر روی کوره ایجاد کنند.

 

چهار مجموعه از درگاه های مشاهده در دیواره پشتی کوره قرار می گیرد تا به اپراتورها اجازه دهد تا در طول آزمایش آتش نشانی کاملی از نمونه آزمایشی داشته باشند.مجموعه پورت دید از صفحه شیشه ای کوارتز شفاف ساخته شده است که با یک محفظه خنک کننده هوا و عایق بندی شده برای جلوگیری از اتلاف گرما قرار گرفته است.

دهانه اگزوز کوره و خروج گاز دودکش حاوی دمپر با عایق الیاف سرامیکی با جرم کم حرارتی با چگالی 128 کیلوگرم بر متر پوشیده شده است.3.

تمام مواد نسوز مورد استفاده برای کوره قادر به تحمل گرمایش و سرمایش چرخه ای خواهند بود

 

رنگ آمیزی

 

پوشش بیرونی کوره با رنگ نقره ای رنگ درجه حرارت بالا رنگ آمیزی می شود.

 

سیستم کنترل فشار

 

سه دمپر فولادی مقاوم در برابر حرارت موتوری در دودکش خروجی تعبیه خواهد شد تا کنترل کلی فشار در محفظه کوره را امکان پذیر کند.پورت‌های استخراج قابل تنظیم نیز ارائه می‌شوند تا نرخ استخراج را در موقعیت‌های مختلف در محفظه کوره تغییر دهد.دمپرهای فولادی موتوردار قادر به تنظیم از اتاق کنترل تعیین شده از طریق سیستم مدیریت داده تست آتش خواهند بود.

 

سیستم احتراق

 

12 مشعل پیش مخلوط گاز مایع / گاز طبیعی عرضه می شود که 6 واحد در سمت چپ دیوار کوره به ابعاد 3 متر در 3/1 متر و 6 واحد دیگر در سمت راست نصب می شود.

 

تجهیزات احتراق شامل موارد زیر خواهد بود:

 

12 – مشعل های اختلاط نازل گاز

12 – شیرهای کنترل تعادل هوا

12 – شیرهای کنترل تعادل گاز

12 – رگولاتورهای پایلوت گاز

12 – شیرهای قطع کننده گاز به مشعل ها

12 – کنترل ایمنی تمام اتوماتیک مشعل گاز

12 - جرقه جرقه، ترانسفورماتور و کابل

12 - اسکنر فرابنفش

12 - لوله های هوای انعطاف پذیر

12 - لوله های گاز انعطاف پذیر

12 – شیرهای پروانه هوا دستی

3 - شیرهای اصلی قطع کننده گاز

6 – سوئیچ فشار گاز با کانکتور

30 – مانومترهای گازی

3 - شیرهای نسبت میکرو گاز هوا

3 -- دمنده هوای احتراق

3- فیلتر اصلی گاز

3 -- رگلاتور اصلی گاز

 

مشعل ها برای استفاده با گاز طبیعی یا گاز مایع مناسب خواهند بود (که در زمان سفارش توسط مشتری تایید می شود)

همه مشعل ها به ویژگی های ایمنی استاندارد، از جمله مواردی که در بالا توضیح داده شد، مجهز خواهند شد و با مقررات ایمنی گاز محلی مطابقت خواهند داشت.

بلوک های مشعل از مواد ریخته گری با اسما 80% آلومینا ساخته می شوند و می توانند در برابر شوک حرارتی معمولی مرتبط با انجام این نوع آزمایش مقاومت کنند.

 

سیستم توزیع گاز و هوا

 

سه فن دمنده هوا برای تامین هوا به سیستم احتراق کوره و اکسیژن رسانی به اتمسفر کوره برای برآوردن نیاز استاندارد تست آتش مربوط به حداقل سطح اکسیژن ارائه می شود.

فن ها از صفحه کنترل احتراق در اتاق کنترل کوره کار می کنند.

تمام لوله‌های هوای متصل به هم برای سهولت کار در کارخانه از پیش ساخته شده و در محل متصل می‌شوند.فن ها دارای دمپرهای جداکننده خواهند بود.

 

قبل از ساخت، مسیر کلیه لوله کشی داخلی گاز با اتصال به شیر قطع کننده اصلی گاز با مشتری مورد بحث قرار می گیرد تا با چیدمان ساختمان آزمایشگاه مطابقت داشته باشد.شیر قطع کننده اصلی تامین و به سیستم گازرسانی متصل خواهد شد.

سیستم توزیع گاز و هوا تمامی الزامات ایمنی در کشور را رعایت خواهد کرد.تمام لوله‌های گاز و هوا با رنگ‌های شناسایی بین‌المللی رنگ‌آمیزی خواهند شد.

 

سیستم استخراج و دودکش

 

یک سیستم استخراج ارائه خواهد شد و شامل یک فن استخراج و مجرای دودکش برای کنترل میزان تخلیه گازهای احتراق داغ از کوره به دودکش در طول آزمایش خواهد بود.

فن استخراج از اتاق کنترل، از سوییچ فعال می شود که می تواند در حالت عملکرد خودکار یا دستی تنظیم شود.

تمام مجرای گازهای خروجی بین فن استخراج و کوره از بخش های فولادی پیش ساخته ساخته شده و در محل مونتاژ می شود.کانال برای مقاومت در برابر چرخه های گرمایش و سرمایش معمولی معمولی نوع شلیک دسته ای، آزمایش های مقاومت در برابر آتش، عایق خواهد بود.سطح خارجی کانال برای محافظت در برابر خوردگی با رنگ درجه حرارت بالا رنگ می شود.

 

یک القا کننده پیش نویس برای رقیق کردن گازهای خروجی به منظور کاهش دمای گازهای عبوری به فن استخراج تا کمتر از دمای کارکرد فن عرضه می شود.سپس این گاز خروجی با دمای پایین به داخل دودکش تخلیه می شود.

در صورت درخواست مشتری می توان یک دودکش با قطر داخلی 950 میلی متر و حداقل ارتفاع 3 متر بالاتر از بالاترین نقطه سقف تهیه کرد و یا می توانیم نقشه ها را به مشتری ارائه دهیم تا او بتواند خودش در محل آن را بسازد. .این دودکش باید از فولاد نرم ساخته شود.طراحی شده به صورت مستقل، مشتری باید فونداسیونی را آماده کند که به دلیل بار باد و نشست خاک برای واژگونی طراحی شده است.برای جلوگیری از سوزاندن یا آسیب به کارکنان آزمایشگاه، دودکش تا ارتفاع 3 متر عایق بندی می شود.

پیشنهاد طراحی و ساخت دودکش و کانال کشی پس از در دسترس بودن اطلاعات ساختمان آزمایشگاه قابل ارائه است.

 

پلت فرم / پیاده رو

 

یک پلت فرم / پیاده‌رو کامل عرضه خواهد شد که به گونه‌ای طراحی می‌شود که امکان دسترسی ایمن و راحت به درگاه‌های مشاهده و تمامی ابزار دقیق قرار گرفته در کناره‌ها و پشت کوره را فراهم کند.برای اطمینان از استفاده ایمن توسط اپراتورها و مشتریان، مونتاژ با نرده ها و کیک پلیت های مناسب ارائه خواهد شد.سطح پیاده رو شامل تدابیری برای به حداقل رساندن لغزش پرسنل استفاده کننده از آن خواهد بود.

 

دماسنج صفحه ای

 

9 دماسنج صفحه ای، همانطور که در استانداردهای CEN مربوطه مشخص شده است، ارائه خواهد شد و به طور مساوی در سطح سطح در معرض نمونه قرار خواهد گرفت.موقعیت دماسنج ها در کوره الزامات استانداردهای CEN مربوطه را برآورده می کند.دماسنج‌ها می‌توانند به سیستم جمع‌آوری و پردازش داده‌های کامپیوتری متصل شوند تا امکان نظارت و ثبت دمای کوره را قبل و در حین آزمایش‌ها فراهم کنند.

 

ترموکوپل کوره

 

9 ترموکوپل کوره با مشخصات ارائه شده در روش تست مربوطه IMO ارائه خواهد شد.تدارکاتی برای قرار دادن آنها در موقعیت های مورد نیاز از طریق دیواره پشتی کوره ایجاد خواهد شد.آنها با لوله های مقاوم در برابر حرارت مناسب محافظت می شوند تا اعوجاج در طول آزمایش به حداقل برسد.ترموکوپل ها به سیستم جمع آوری داده های کامپیوتری و مدیریت داده ها متصل می شوند تا امکان نظارت و ثبت دمای کوره قبل و در حین آزمایش ها را فراهم کنند.

 

جعبه های اتصال ابزار دقیق

 

یک جعبه اتصال ابزار دقیق در یک مکان مناسب نزدیک به کوره ارائه می شود، مکانی که از گرمای کوره محافظت می شود، تا تمام ابزار دقیق با حداقل تلاش به هم متصل شوند.جعبه حاوی اتصالات شماره گذاری جداگانه است که توسط چند هسته ای به اتصالات شماره گذاری شده مربوطه در اتاق کنترل تعیین شده متصل می شوند که به نوبه خود به سیستم جمع آوری داده های کامپیوتری و مدیریت داده ها متصل می شود تا نظارت و ضبط ابزار دقیق قبل، در حین و پس از آزمایشات

 

دماسنج دمای محیط

 

یک دماسنج دمای محیط برای پایش و ثبت دمای محیط آزمایشگاه قبل و در حین آزمایش ها ارائه می شود و به سیستم جمع آوری داده های کامپیوتری و پردازش داده ها متصل می شود تا امکان نظارت و ثبت دما قبل و حین آزمایش ها را فراهم کند.

 

مبدل های فشار

 

دو مبدل فشار ارائه خواهد شد و در موقعیت های مناسب برای برآوردن الزامات استانداردهای مربوطه قرار خواهد گرفت.مبدل‌ها در صورت لزوم بین موقعیت‌ها قابل جابجایی خواهند بود و به سیستم جمع‌آوری و مدیریت داده‌های کامپیوتری متصل خواهند شد تا امکان نظارت و ضبط خروجی‌ها را در فواصل از پیش تعیین‌شده فراهم کنند.

 

نقاط ضربه ای آنالایزر اکسیژن

 

برای نمونه برداری و اندازه گیری غلظت اکسیژن در فواصل زمانی معین در طول آزمایش مقاومت در برابر آتش، تمهیداتی در کوره در نظر گرفته خواهد شد.

یک خط نمونه برداری دائمی با اتصال ارائه می شود تا یک آنالایزر اکسیژن را قادر می سازد تا برای نمونه گیری از گازهای کوره وصل شود و سیگنال تولید شده از آنالایزر در سیستم مدیریت داده های تست آتش ثبت شود و بر روی صفحه نمایش نمایش داده شود.

 

دستگاه اندازه گیری تغییر شکل

 

یک دستگاه لیزر قابل حمل برای اندازه گیری انحراف نمونه ها از موقعیت اصلی آنها در مرکز آنها ارائه خواهد شد و با الزامات استانداردهای مربوطه CEN مطابقت خواهد داشت.

 

دستگاه زمان بندی

 

یک دستگاه زمان بندی با نمایشگر بزرگی که به راحتی توسط کارکنان تست در طول آزمایش قابل مشاهده است و به وضوح روی عکس های نمونه در طول آزمایش قابل مشاهده است، عرضه می شود.دستگاه به سیستم مدیریت داده های تست مقاومت در برابر آتش متصل می شود تا اطمینان حاصل شود که همزمان با سیستم کنترل شروع به کار می کند.دستگاه قادر خواهد بود زمان سپری شده را با نزدیکترین ثانیه و با دقت در عرض 1 ثانیه در یک ساعت نمایش دهد.

 

کوره تست مقاومت در برابر آتش ISO 834 BS 476 برای مصالح ساختمانی 0

اطلاعات تماس
DONGGUAN YUYANG INSTRUMENT CO., LTD

تماس با شخص: Seline Yu

تلفن: +86-13825728643

ارسال درخواست خود را به طور مستقیم به ما
سایر محصولات
DONGGUAN YUYANG INSTRUMENT CO., LTD
B1505، فورچون پلازا، نه.1، جاده ی Yuanmei، ناحیه Nancheng، شهر Dongguan، استان Guangdong، چین
تلفن:86-769-26622869
سایت موبایل سیاست حفظ حریم خصوصی | چین خوب کیفیت تجهیزات تست اشتعال پذیری تامین کننده. © 2017 - 2024 flammabilitytestingequipment.com. All Rights Reserved.