پیام فرستادن
تلفن:
DONGGUAN YUYANG INSTRUMENT CO., LTD
DONGGUAN YUYANG INSTRUMENT CO., LTD

DONGGUAN YUYANG INSTRUMENT CO.,LTD

چین تولید کننده تجهیزات تست با کیفیت خوب

خانه محصولاتتجهیزات تست اشتعال پذیری

تجهیزات آزمون تست مقاومت عمودی مقیاس کامل برای محصولات ساختمانی

تجهیزات آزمون تست مقاومت عمودی مقیاس کامل برای محصولات ساختمانی

  • تجهیزات آزمون تست مقاومت عمودی مقیاس کامل برای محصولات ساختمانی
  • تجهیزات آزمون تست مقاومت عمودی مقیاس کامل برای محصولات ساختمانی
  • تجهیزات آزمون تست مقاومت عمودی مقیاس کامل برای محصولات ساختمانی
  • تجهیزات آزمون تست مقاومت عمودی مقیاس کامل برای محصولات ساختمانی
تجهیزات آزمون تست مقاومت عمودی مقیاس کامل برای محصولات ساختمانی
جزئیات محصول:
محل منبع: چین
نام تجاری: YUYANG
گواهی: BS 476 (20-23) – BS EN 1363 (1-2) – BS EN 1364 (1) – BS EN 1365 (1) BS EN 1366 (1-3) - BS EN 1634-1 – ASTM E 119 – ASTM E 814 - UL10 (B-C) - UL 263 – UL 1709 - UL10 (B-C) – UL 1479 – UL 2079 -- ISO 834 (1, 4, 8) - ISO 3008 – ISO 3009
شماره مدل: YY106
پرداخت:
مقدار حداقل تعداد سفارش: ۱ عدد
قیمت: Negotiation
جزئیات بسته بندی: جعبه تخته سه لا
زمان تحویل: 35 ~ 40 روز کاری
شرایط پرداخت: T/T، اعتبارات اسنادی، وسترن یونیون
قابلیت ارائه: 2 مجموعه در هر سه ماهه
مخاطب
توضیحات محصول جزئیات
قدرت: الکترونیکی نام محصول: تست تجهیزات آتش نشانی
شماره مدل: کوره تست مقاومت عمودی مقاومت در برابر آتش استفاده: آزمون مقاوم در برابر آتش برای محصولات ساختمانی
استانداردهای ASTM: ASTM E 119 - ASTM E 814 استاندارد BS EN: BS 476 (20-23) - BS EN 1363 (1-2) - BS EN 1364 (1) - BS EN 1365 (1) BS EN 1366 (1-3) - BS EN 1634-1
استانداردهای UL: UL10 (BC) - UL 263 - UL 1709 - UL10 (BC) - UL 1479 - UL 2079 استانداردهای ایزو: ISO 834 (1، 4 و 8) - ISO 3008 - ISO 3009
برجسته:

تجهیزات تست شعله

,

دستگاه تست اشتعال پذیری

ASTM E119 ISO 834 مقیاس بزرگ تجهیزات اندازه گیری آتش اشتعال مقاوم در برابر آتش

شرح کلی

کوره آزمایش کوره آزمایش عمودی مقاوم در برابر آتش کامل طراحی شده برای استفاده از سوخت های مایع یا گازی و قادر به حرارت عناصر جداسازی عمودی در یک صورت

واشرهای کوره شامل مواد نسوز با تراکم کمتر از 1000 کیلوگرم در متر مربع می باشد که این امر بیش از 70 درصد سطح کوره را در خود جابجا می کند.

کوره به صورت سفارشی ساخته شده است تا شرایط قرار گرفتن در معرض آتش را با توجه به قرار گرفتن در معرض حرارتی و فشار و مطابق با الزامات استانداردهای CEN، ISO و IMO مطابقت دهد.

ابعاد کوچک اتاق داخلی 4000 میلیمتر عرض و 3000 میلیمتر ارتفاع و 1000 میلیمتر عمق است.

این آزمایش کوره مقاوم در برابر مقاومت کامل در کارخانه در واحد های مدولار ساخته خواهد شد و در مخازن 40ft HC حمل می شود. در هنگام ورود، واحدهای مدولار بر پایۀ قوی تهیه شده توسط مشتری مونتاژ می شوند.

کوره فولادی کوره

کوره کوره از بخش های فولادی و صفحات طراحی شده برای استفاده قوی استفاده می شود. صفحات فولادی با فولاد C-کانال، I-beam ها و بخش های فولادی تقویت شده اند تا از اعوجاج ساختاری به علت گرما، به ویژه مناطقی که سوراخ هایی روی پوشش برای مشعل ها، ترموکوپل ها، پروب های فشار، پورت ها مشاهده می شود، تقویت شود.

صفحات ریخته گری به چهره خارجی جلو کوره متصل می شوند تا یک سطح قوی برای نگهداری از چارچوب نگهداری نمونه را فراهم آورند.

چهار مجموعه از گیره های غلتکی خود قفل شده به منظور اجازه دادن به قاب قاب مهار آزمون برای ایمن نگه داشتن در مقابل کوره نصب شده است.

عایق کوره

پوشش کوره مقاوم در برابر حرارت از کوره های الکتریکی با درجه حرارت 1430 درجه سانتیگراد با چگالی 900 کیلوگرم در متر مربع در چهره گرم و با حمایت عایق های فایبرگلاس در چهره سرد تشکیل شده است. در دمای 1200 درجه سانتیگراد دمای کوره های خارجی کوره بالاتر از 75 درجه سانتیگراد نیست، دو ساعت در آزمایش آتش است.

بلوک های پیش ساخته با درجه حرارت بالا ساخته شده از مقاوم در برابر فیبر تقویت شده مقاوم در برابر درجه حرارت 1600 درجه سانتی گراد در امتداد محیط باز کوره برای ارائه یک سطح محافظ برای مقاومت در برابر سایش ثابت از قاب نمونه آزمون که در کوره نصب شده است.

چهار مجموعه پورت های مشاهده در دیواره عقب کوره قرار می گیرند تا اپراتورها بتوانند در طول آزمایش آتش، یک نمای کلی از نمونه آزمون داشته باشند. مونتاژ پورت مشاهده از ورقه شیشه ای کوارتز واضح ساخته شده است، دارای محفظه ای با هوا خنک است و برای جلوگیری از از دست رفتن حرارت، عایق می باشد.

باز کردن اگزوز کوره و خروجی گاز دودکش حاوی دمپر با عایق های الیاف سرامیکی با تراکم پائین با تراکم 128 کیلوگرم در متر مجهز خواهد شد.

تمام مواد نسوز مورد استفاده برای کوره قادر به مقاومت در برابر گرما و خنک کننده سیکل هستند

رنگ آمیزی

پوشش کوره بیرونی با نقره ای با رنگ نقره ای رنگ آمیزی می شود.

سیستم کنترل فشار

سه موتور دیزلی مقاوم در برابر گرما مقاوم در برابر حرارت، به منظور جلوگیری از کنترل کلی فشار داخل محفظه کوره، در داخل دودکش قرار می گیرند. پورت عصاره قابل تنظیم نیز برای فراهم نمودن میزان استخراج در موقعیت های مختلف در محفظه کوره ارائه می شود. مجهز به گیره فولادی مجهز به سیستم کنترل داده ای آتش می تواند از اتاق کنترل شده تنظیم شود.

سیستم احتراق

دوازده گاز مشعل LPG / Natural Gas Premixed عرضه خواهد شد که در آن 6 واحد در سمت چپ دیوار کوره اندازه گیری خواهد شد 3 متر 1.3 متر و 6 دیگر در سمت راست.

تجهیزات احتراق شامل:

12 - مشعل مخلوط کردن گاز نازل

12 - دریچه کنترل تعادل هوا

12 - دریچه های کنترل تعادل گاز

12 - رگولاتورهای گاز خلبان

12 - دریچه های بسته شدن گاز به مشعل ها

12 - کنترل ایمنی گاز کاملا اتوماتیک

12 - احتراق جرقه، ترانسفورماتور و کابل

12 - اسکنر اشعه ماوراء بنفش

12 - لوله های انعطاف پذیر هوا

12 - لوله های انعطاف پذیر

12 - سوپاپ دستی دستی پروانه ای

3 - دریچه های خاموش کننده اصلی گاز

6 - فشار گاز سوئیچ ها با اتصالات

30 - منومترهای گاز

3 - شیر گاز هوا هوا

3 - دمنده هوا احتراق

3 - فیلتر اصلی گاز

3 - رگولاتور اصلی گاز

مشعل برای استفاده با گاز طبيعي يا گاز مايع مناسب (که در زمان سفارش توسط مشتري تأييد شده است) مناسب است

همه مشعل ها با ویژگی های ایمنی استاندارد، از جمله موارد فوق، مجهز خواهند شد و با مقررات ایمنی گاز محلی مطابقت دارند.

بلوک های مشعل از مواد چسبنده تشکیل می شوند که شامل 80٪ آلومینا می باشند و قادر به مقاومت در برابر شوک حرارتی معمولی در ارتباط با انجام این نوع آزمون خواهند بود.

سیستم توزیع گاز و هوا

سه تهویه هوای فشرده برای تامین هوا به سیستم احتراق کوره و اکسیداسیون کوره جو برای ارزیابی استاندارد مورد نیاز آتش مورد نیاز برای حداقل اکسیژن ارائه می شود.

طرفداران از کنترل پنل احتراق در اتاق کنترل کوره بهره خواهند برد.

تمام اتصالات لوله های هوا در کارخانه برای ساخت و ساز آسان و در سایت متصل می شوند. طرفداران با انسداد مفاصل تامین می شوند.

قبل از ساخت، مسیریابی همه لوله های گاز داخلی با اتصال به دریچه خاموش اصلی گاز با مشتری مطابقت دارد با طرح ساختمان آزمایشگاه. شیر اصلی خاموش خواهد شد تامین و متصل به سیستم تامین گاز.

سیستم توزیع گاز و هوا با تمام الزامات ایمنی در کشور مطابقت دارد. تمام لوله های گاز و هوا در رنگ های شناسایی شده بین المللی رنگ می شوند.

سیستم استخراج و دودکش

یک سیستم استخراج فراهم خواهد شد و شامل یک عصاره فن و دودکش برای کنترل میزان تخلیه گازهای احتراق داغ از کوره به دودکش در طول آزمون است.

فن استخراج از اتاق کنترل، از یک سوئیچ که می تواند در حالت اتوماتیک یا دستی اجرا شود، فعال می شود.

تمام مجرای گاز اگزوز بین فن عصب و کوره از بخش های فولادی پیش ساخته ساخته شده و در محل نصب می شود. مجرای ایزوله شده برای مقاومت در برابر چرخه های معمولی گرم و خنک کننده معمولی برای نوع شلیک دسته ای، آزمایش های مقاوم در برابر آتش است. سطح خارجی کانال با رنگ با درجه حرارت بالا برای محافظت در برابر خوردگی رنگ می شود.

تهیه پیش نویس برای رقیق کردن گازهای خروجی عرضه می شود تا دمای گازهایی که به طرف فن عصاره منتقل می شوند کمتر از دمای عملیاتی فن کاهش یابد. این گاز خروجی کم دما سپس به دودکش تخلیه می شود.

یک دودکش با قطر داخلی 950 میلیمتر و حداقل ارتفاع 3 متر بالاتر از بالاترین نقطه سقف می تواند در صورت درخواست توسط مشتری تهیه شود یا ما می توانیم نقاشی ها را به مشتری ارائه دهیم تا بتوانیم آن را در محل خودمان بسازیم . این دودکش باید از فولاد خفیف ساخته شود. مشتریان آماده به کار می باشند تا پایه ای را برای تهیه نسخه پشتیبان تهیه شده برای تهیه نسخه پشتیبان تهیه شده و به منظور بارگیری و بارگیری خاک طراحی کنند. برای جلوگیری از سوزاندن یا صدمه به کارکنان آزمایشگاه، دودکش تا ارتفاع 3 متر عایق بندی می شود.

نقل قول برای طراحی و ساخت دودکش و مجرای می تواند زمانی فراهم شود که یک اطلاعات در مورد ساختمان آزمایشگاه در دسترس باشد.

پلت فرم / پیاده روی

یک پلت فرم / مسیریاب کامل عرضه خواهد شد که برای دسترسی امن و راحت به پورت های مشاهده و تمام ابزار دقیق در طرف و عقب کوره طراحی شده است. مونتاژ با دستگیره های مناسب و کت پل ها برای اطمینان از استفاده ایمن از اپراتورها و مشتریان ارائه می شود. سطح راهآهن شامل مواردی است که برای کاهش میزان لغزش پرسنل از آن استفاده می شود.

دماسنج پلیت

نه دماسنج بشقاب، همانطور که در استانداردهای CEN مشخص شده است، ارائه می شود و به طور مساوی بر روی سطح ناحیه در معرض نمونه قرار می گیرد. موقعیت ترمومتر در کوره الزامات استانداردهای CEN مربوطه را برآورده می کند. ترمومتر قادر خواهد بود به سیستم جمع آوری داده های کامپیوتری و سیستم انتقال داده متصل شود تا مانیتورینگ و ضبط دمای کوره قبل و در طول آزمایش ها را انجام دهد.

ترموکوپلهای کوره

نه ترموکوپل کوره با مشخصات مشخص شده در روش آزمون IMO مربوطه ارائه می شود. از طریق دیوار عقب کوره، آنها را در موقعیت های مورد نیاز قرار دهید. آنها با لوله های مقاوم در برابر حرارت محافظت می شوند تا موجب کاهش اعوجاج در طی آزمایش شوند. ترموکوپل ها به سیستم جمع آوری داده های کامپیوتری و سیستم دست زدن به داده ها متصل می شوند تا مانیتورینگ و ضبط دمای کوره را قبل و در طول آزمایش ها انجام دهند.

جعبه اتصالات ابزار دقیق

یک اتصال جعبه ابزار در یک مکان مناسب نزدیک به کوره قرار داده می شود، محل نگهداری از گرما از کوره، به منظور فعال کردن تمام ابزار با حداقل تلاش متصل است. جعبه شامل اتصالات شماره گذاری شده با شماره های جداگانه می باشد که توسط چند هسته ای به اتصالات شماره گذاری شده مرتبط در اتاق کنترل اختصاص داده شده است که به نوبه خود به سیستم جمع آوری داده های کامپیوتری و سیستم دست زدن به داده ها متصل می شود تا مانیتورینگ و ضبط ابزار قبل، پس از آزمایشات

دماسنج محیطی

یک ترمومتر درجه حرارت محیط برای نظارت و ثبت دمای محیط آزمايشگاه قبل و قبل از آزمایش فراهم خواهد شد و به سیستم جمع آوری داده ها و سیستم انتقال داده ها متصل می شود تا مانیتورینگ و ضبط دمای قبل و در طول آزمایش ها را انجام دهد.

ترانسفورماتور فشار

دو مبدل فشار ارائه می شود و در موقعیت های مناسب برای برآورده شدن الزامات استانداردهای مربوطه قرار می گیرد. در صورت لزوم، مبدل ها بین موقعیت ها حرکت می کنند و به سیستم جمع آوری داده های کامپیوتری و سیستم دست زدن به داده ها متصل می شوند تا مانیتورینگ و ضبط خروجی ها را در فواصل از پیش تعیین شده فعال کند.

اکسیژن تجزیه و تحلیل امتیاز ضربه زدن

مقررات در کوره برای نمونه برداری و اندازه گیری غلظت اکسیژن در فواصل منظم در طول آزمون مقاومت آتش ساخته خواهد شد.

یک خط نمونه گیری دائمی با اتصال برای فعال کردن یک آنالایزر اکسیژن جهت اتصال به نمونه های گاز کوره و سیگنال تولید شده از آنالیز برای ثبت در سیستم مدیریت داده های آزمون آتش و نمایش در صفحه نمایش مانیتور فراهم خواهد شد

دستگاه اندازه گیری تغییر شکل

دستگاه لیزری قابل حمل برای اندازه گیری انحراف نمونه از موقعیت اصلی خود در مرکز آنها ارائه شده و مطابق با الزامات استانداردهای CEN مربوطه مطابقت دارد.

دستگاه زمانبندی

یک دستگاه زمانبندی دارای صفحه نمایش بزرگ است که می تواند به راحتی توسط آزمایش کنندگان کارکنان در طی یک آزمایش دیده شود و به طور واضح در عکس های نمونه در طول آزمون دیده می شود. این دستگاه به سیستم مدیریت داده تست مقاوم در برابر آتش متصل می شود تا اطمینان حاصل شود که در همان زمان به عنوان سیستم کنترل شروع می شود. این دستگاه قادر به نمایش زمان گذشته به نزدیکترین ثانیه و دقیق بودن در عرض یک ثانیه در یک ساعت خواهد بود.

اطلاعات تماس
DONGGUAN YUYANG INSTRUMENT CO., LTD

تماس با شخص: Yannis Ye

تلفن: +86-13825723571

ارسال درخواست خود را به طور مستقیم به ما
سایر محصولات
DONGGUAN YUYANG INSTRUMENT CO., LTD
B1505، فورچون پلازا، نه.1، جاده ی Yuanmei، ناحیه Nancheng، شهر Dongguan، استان Guangdong، چین
تلفن:86-769-26622869
سایت موبایل سیاست حفظ حریم خصوصی | چین خوب کیفیت تجهیزات تست اشتعال پذیری تامین کننده. © 2017 - 2024 flammabilitytestingequipment.com. All Rights Reserved.